in

Росія залучає дітей до ”гібридної війни”

У школи Луганщини надійшли листи від імені школярів із окупованої території України. Навіть для пересічних громадян – нефахівців – графологів чи експертів з психолінгвістики очевидною є спроба сфабрикувати листи спеців з “лубянки”

“Несподівано відкрив для себе ще одну грань “гібридної війни” Кремля – готовність використати в своїх брудних технологіях одну з найчутливіших тем людської культури – тему дитинства” – повідомив Георгій Тука, Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Минулого тижня проросійські бойовики передали в школи Луганської області листи, авторство яких хотіли приписати українським дітям, які проживають на тимчасово окупованих територіях. «Окрім спекулювання сакральними для всього людства цінностями, специ з “лубянки” спрацювали достатньо грубо» – коментує їх Тука.

Навіть для пересічних громадян – нефахівців – графологів чи експертів з психолінгвістики очевидною є спроба сфабрикувати листи під дітей:
– складна філософська тематика, що не властива для дитячого мислення (“мы живем в одной стране, но мы очень разные”. “У нас общая история и культура. И мы все правосланые”!!);

– оперування пропагандистськими штампами, що притаманні риториці досвідчених кремлівських спікерів (“Но вы выбрали евроинтеграционный вектор вашего развития и решили уничтожитьрусскоговорящее население Донбасса потому что в Европе не любят Россию”);

– надмірна агресія та погрози (“Мама сказала, что вы его забрали в плен”, “Скажите своим отцам, чтобы перестали бомбить нас, или будут последствия”).

«Я хотів би звернутися до авторів цих фейків. – Пише Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. – Нешановні! Як немає вічного миру, так і немає вічної війни! Колись весь цей жах, що ви влаштували на Донбасі, закінчиться і ми почнемо жити по-новому. І якщо бойові дії між військовими стануть предметом для дискусій між вченими та політиками, то використання у своїх загарбницьких планах дітей не матиме прощення і не буде зрозумілим майбутнім поколінням. Не чіпайте своїми брудними лапами наших дітей!!!»

Таких листів є в Туки біля двадцяти. Багато з них явно написані з використанням зразку, або під диктовку. Передавались вони з допомогою “міжнародників”, яких явно використовували в своїх цілях мерзотники.

Переглянути оригінали листів можна ТУТ

____________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

За жорстоке побиття безхатченка, у Мілані засуджено двох українців

Європарламент офіційно підтримав безвізовий режим з Україною