in

Ахметов обігнав усіх росіян у рейтингу мільярдерів

   Донецький бізнесмен став єдиним українським мільярдером, який потрапив до сотні найбагатших людей планети за версією Bloomberg

Донецький бізнесмен, власник System Capital Management Рінат Ахметов став єдиним українцем, який потрапив до рейтингу 100 найбагатших людей планети за версією агенції Bloomberg.

Станом на 23 січня Bloomberg оцінив статок Ахметова у 22,3 мільярда доларів – від початку року він зріс на 5,2% ($1,1 млрд).

Порівняно з даними рейтингу за листопад 2012 року, Ахметов піднявся з 38-го на 26-те місце, знову випередивши всіх мільярдерів-росіян: найбагатший із них – власник “Мегафону” Алішер Усманов – виявився на 36-ій позиції зі статком у $19,8 млрд.

Окрім Усманова, до рейтингу потрапили ще 11 росіян: Віктор Вексельберг, Леонід Михельсон, Володимир Лісін, Володимир Потанін, Михайло Фрідман, Олексій Мордашов, Роман Абрамович, Андрій Мельниченко, Михайло Прохоров, Вагіт Алекперов, Олег Дерипаска.

Очолює щодня оновлюваний рейтинг, як і раніше, мексиканський мільярдер Карлос Слім ($78,2 млрд). На другому місці – засновник Microsoft Білл Гейтс ($64 млрд), на третьому – засновник іспанської групи Inditex Амансіо Ортега ($59,1 млрд).

http://tvi.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Між Італією і Ватиканом непорозуміння через відмивання грошей

Допоможіть знайти Остапчук Світлану Іванівну