in

Безвізовий режим для Грузії будуть розглядати окремо від України

Питання надання Грузії візової лібералізації ЄС буде розглядатися окремо від України.

Про це заявив доповідач Європарламенту по Грузії Андрес Мамикінс в інтерв’ю телекомпанії “Руставі 2”, повідомляє “Європейська Україна” із посиланням на видання “Грузия Online”.

“Хочу привітати мій улюблений грузинський народ. Питання Грузії і України офіційно розділені і тема візового режиму для вашої країни буде розглядатися окремо”, – сказав він.

“Хоча сподіваюся, що рано чи пізно і Україна матиме безвізове сполучення з ЄС, оскільки це важливо і для українців, і для європейців, так само як для Грузії і всього Східного партнерства” – додав євродепутат

За його словами, виокремлення питання Грузії на підставі окремого рішення було прийнято вчора і буде опубліковано найближчим часом.

Цю інформацію підтвердила і посол Грузії в Євросоюзі Наталія Сабанадзе, яку цитує Интерфакс.

“Ми хотіли б одночасно з Україною отримати безвізовий режим, однак сьогодні вже знаємо, що розгляд відбудеться окремо”, – сказала Сабанадзе.

Як повідомлялося, 26 лютого ЗМІ повідомили, що Єврокомісія подасть Раді ЄС законодавчу ініціативу щодо скасування віз для Грузії вже цього тижня, подача такої ініціативи щодо України відкладається.

Як йшлося у статті “Розділення “безвізової заявки” України та Грузії. Що це означає на практиці” на сайті “Європейської правди”, українсько-грузинську пропозицію Єврокомісії щодо надання країнам безвізового режиму можуть знову об’єднати у квітні, після того, як відбудеться референдум у Нідерландах.

_________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійка заявила в поліцію про ляпас від українки

Подвійне громадянство принесе Україні мільярди