in

Верховна Рада пропонує заборонити Московський патріархат в Україні

Нардепи зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт “Про заборону Московського патріархату на території України”.

Джерело: сайт ВР

Деталі: Законопроєкт пропонує заборонити “діяльність Московського патріархату – Російської православної церкви та релігійних організацій, які є частиною Російської православної церкви, в тому числі Української православної церкви”.

Читайте також: ПУТІН ВИСУНУВ УМОВИ, ЩОБ ПРИПИНИТИ ОБСТРІЛИ МАРІУПОЛЯ

“Свято-Успенська Києво-Печерська лавра, Свято-Успенська Почаївська лавра, Свято-Успенська Святогірська Лавра та інші архітектурні пам’ятки державного значення, що перебувають у власності або користуванні Московського патріархату, переходять у власність держави, а угоди (рішення) про користування скасовуються”, – ідеться у проєкті закону.

Читайте також: “РОЗВАЛИЛИ ПІВБУДІВЛІ”: У МИКОЛАЄВІ СНАРЯД РАШИСТІВ ВЛУЧИВ В БУДІВЛЮ ОДА

Також у документі значиться те, що вся без винятку церковна власність заборонених церков “впродовж 48 годин з дня набрання чинності цим законом інвентаризується і націоналізується”.

“Релігійні громади, монастирі і духовні навчальні заклади Московського патріархату можуть змінити свою підлеглість впродовж 14 днів з дня набрання чинності цим законом відповідно до Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації”, – сказано у проєкті закону.

Обговорити цю, та інші новини важливі українцям в Італії, можна приєднавшись до групи у Facebook Українці в Італії Разом!

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

“Розвалили півбудівлі”: У Миколаєві снаряд рашистів влучив в будівлю ОДА

Дублікати усіх українських документів можна виробити за кордоном