in

В Україні ліквідовується один із найбільших банків. До уваги клієнтів

 

Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб вирішив відкликати банківську ліцензію і ліквідувати «Укрінбанк», йдеться в повідомленні на сайті регулятора.

Читайте також: Чи можливо повернути сплачені контрибути?

За повідомленням, рішення ухвалене 22 березня. «З метою захисту інтересів вкладників й інших кредиторів зазначеного банку, у зв’язку із допущенням ним протягом вересня зменшення більше ніж на 5% значення нормативу миттєвої ліквідності (Н4) більше п’яти разів, Національний банк України 1 жовтня 2015 року прийняв рішення про віднесення ПАТ «Укрінбанк» до категорії проблемних. Національним банком було встановлено строк для вжиття банком заходів щодо приведення своєї діяльності у відповідність до вимог законодавства», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: ЄС відмовляється від купюри номіналом у 500 євро

У зв’язку з тим, що діяльність банку не відповідає вимогам банківського законодавства і нормативно-правових актів Національного банку України, погіршенням показників його діяльності та фінансового стану, Національний банк України вирішив ухвалити рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

«Укрінбанк» (Український інноваційний банк) працював на ринку України з 1989 року і входив до групи великих банків.

____________________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Георгія Гонгадзе поховали через 15 років після смерті

Геометрія кохання, або Я люблю жонатого