in

В ЄП відзначили прогрес України на шляху до скасування віз

Україна досягла значного прогресу на шляху до скасування візового режиму з ЄС, і завершення цього процесу є надзвичайно важливим сигналом для українців.

Про це заявила доповідач від Європарламенту щодо візової лібералізації для України Марія Габріель за результатами першого слухання у комітеті з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ, повідомляє “Укрінформ”.

“Візова лібералізація несе особливий сигнал для громадян (України, – ред.). Це досягнення має чи не найбільшу важливість для такої сусідньої країни, як Україна, що зобов’язалася тісно співпрацювати з ЄС”, – наголосила європарламентарій.

Вона нагадала, що європейська візова політика базується на принципі взаємності, а Україна вже скасувала візові вимоги для перебування громадян країн-членів ЄС на своїй території на період до року.

За словами Габріель, пропозиції скасувати візовий режим для українців є результатом значного прогресу України, досягнутого особливо у 2015 році, у процесі діалогу щодо візової лібералізації з Євросоюзом, який було започатковано у 2008-му.

Доповідачка також особливо відзначила допомогу та співпрацю з боку українського керівництва у процесі започаткування законодавчої процедури скасування візового режиму для України.

___________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія відзначила День визволення від фашизму

МЗС Італії розкритикував “кримську” резолюцію ради Венето