in ,

Друг Путіна Сальвіні приїхав до Польщі щоб “допомогти українцям”

Маттео Сальвіні, лідер італійської ультраправої партії “Ліга”, відомий як прихильник Путіна, намагається відбілити свою біографію.

Сальвіні, лідер італійської ультраправої партії “Ліга” і дотепер відомий як рішучий прихильник Путіна, прибув до Польщі в понеділок, щоб доставити до Італії українських біженців.

Про це, як пише “Європейська правда”, повідомляє Euractiv.

Сальвіні, який у минулому вихваляв Путіна, з яким він зустрічався і фотографувався в футболці з портретом Путіна, засудив російське вторгнення в Україну.

Читайте також: Від Сальвіні вимагають пояснень Парламенту у справі з грошима РФ

Італійський ультраправий лідер зараз каже, що хоче допомогти українським біженцям і підтримати країни, які їх приймають.

“Я контактую з різними організаціями, мета – перевезти до Італії десятки жінок, вдів і сиріт”, – сказав колишній віцепрем’єр Італії.

Разом із Сальвіні до Польщі в рамках делегації Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) прибули троє італійських депутатів, що, за їхніми словами, є вираженням підтримки з боку організації країни, яка стала жертвою агресії.

Читайте також: ВІД ПОЧАТКУ ВІЙНИ УКРАЇНУ ПОВЕРНУЛИСЯ МАЙЖЕ 134 ТИСЯЧ ЧОЛОВІКІВ

Сальвіні також збирається відвідати Україну, що відзначає помітну зміну в його політичній риториці щодо російської агресії проти її західного сусіда. У 2014 році італійський політик підтримав російську анексію Криму, яку західні уряди визнали незаконною.

Слід зазначити, що низка “друзів Путіна” у Європі однозначно засудили російське вторгнення в Україну.

Обговорити цю, та інші новини важливі українцям в Італії, можна приєднавшись до групи у Facebook Українці в Італії Разом!

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 3 Середній: 5]

У прикордонній службі розповіли, чи можна потрапити закордон без паспорта

Алгоритм дій в Італії для біженців з України