in

З початку війни в Україну повернулись 870 тисяч громадян

В Україну від початку повномасштабного вторгнення Росії повернулись 870 тисяч громадян. Натомість виїхали з країни 3,3 мільйона людей.

Про це речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив на брифінгу 12 квітня.

Зеленський назвав умову, яка суттєво пришвидшить перемогу України у війні з Росією
У перші дні війни в Україну повернулись приблизно 10 тисяч людей, більшість із них — чоловіки. Зараз щодня повертаються 25-30 тисяч людей: і жінки, і діти, і літні люди.

Читайте також: УСЕ ПРО ДОЗВІЛ НА ПРОЖИВАННЯ В ІТАЛІЇ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ З УКРАЇНИ

“З ким у нас була можливість спілкуватися, вони кажуть, що бачать, що ситуація особливо в західних областях безпечніша і вони не можуть далі залишатися за кордоном, а готові повернутися до країни та залишатись тут” — сказав речник.

За словами Демченка, зараз черг на в’їзд та виїзд з України немає. Є окремі пікові години, коли декілька десятків або сотень автівок очікують на перетин кордону.

За час повномасштабної війни траплялися і спроби втечі: прикордонники затримали 2,2 тисячі військовозобов’язаних чоловіків, які хотіли виїхати за кордон.

Нагадаємо, на час воєнного стану чоловікам 18-60 років заборонено виїжджати з України. Водночас є і винятки: наприклад, виїхати можуть чоловіки, які самі виховують дитину або дітей до 18 років.

Обговорити цю, та інші новини важливі українцям в Італії, можна приєднавшись до групи у Facebook Українці в Італії Разом!

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Названо орієнтовні терміни вступу України до ЄС

Путін назвав війну проти України “шляхетною” та неминучою