in

Лукашенко уже розказує, що НАТО готується напасти на Росію “через Україну і Білорусь”

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вкотре заявив, що НАТО збирається напасти на Росію “через Україну і через Білорусь”.

Про це повідомив телеграм-канал “Пул первого”, що висвітлює діяльність Лукашенка.

“Країнами Заходу, за відвертого диригування США, послідовно, методично і навіть всупереч власним національним інтересам, бажанню народів, руйнується система глобальної безпеки…” – сказав Лукашенко.

“Під виглядом підсилення захисту Європи і різного роду оборонних навчань країнами НАТО формується “броньований кулак”, який очевидно створюється не для захисту. Військові це бачать. Більше того, в останній час (і ми це детально обговорювали вчора з президентом РФ) розробляються стратегічні плани нападу на Росію. І головний напрямок удару (історія повторюється) через Україну і через Білорусь”

Лукашенко також сказав, що “новоявлені хрестоносці” з НАТО вирішили, що наступає “підходящий момент для чергового кидка на Схід”.

Читайте також: Військові аналітики визначили чого хоче Путін від України

Виступаючи перед своїми військовими він також заявив, що “сучасні фашисти країн НАТО нікуди не ділися”. Через це начебто Лукашенко у лютому наказав закрити західний кордон.

Зауважимо, Білорусь надає свої території і повітряний простір для російських військ і з території Білорусі здійснювалися удари по території України.

Лукашенко вже неодноразово заявляв, що Україна готувалася напасти на Росію, а також на Білорусь.

Обговорити цю, та інші новини важливі українцям в Італії, можна приєднавшись до групи у Facebook Українці в Італії Разом!

або до Телеграм-каналу https://t.me/ucrainiitalia

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

«Ми розучилися робити великі хороші дурниці…» Роздуми про кохання

Яка відповідальність призовників за ухилення від мобілізації