in

Миролюб, Джавеліна і Байрактар: незвичні імена українських дітей у 2022 році

Міністерство юстиції України опублікували список найпопулярніших для новонароджених дітей в Україні за перше півріччя 2022 року.

Найбільше українці віддавали перевагу традиційним іменам, однак не обійшлось без трендових і нестандартних імен, повідомили на Facebook-сторінці Мін’юсту.

“У нашій державі немає обмежень чи заборон на присвоєння тих чи інших імен. Тож, батьки дітей мають право називати своїх малюків будь-якими іменами, які їм подобаються”, – йдеться в повідомленні.

Серед жіночих імен для дітей найпопулярнішими стали Анна, Софія, Марія, Вікторія, Анастасія, Соломія, Олександра, Поліна.

Читайте також: Євробачення-2023 перенесли із України у Велику Британію

Після перемоги України на Євробаченні-2022 популярності також набирає ім’я Стефанія – на честь тріумфальної пісні Kalush Orchestra.

Найпопулярнішими іменами для хлопчиків в цьому році стали Артем, Олександр, Максим, Богдан, Марк, Дмитро, Михайло.

Також під час війни стали популярними імена, пов’язані з новими видами зброї, яку ЗСУ успішно використовує проти окупантів.

Найпопулярнішим “військовим” ім’ям серед українців стало Джавеліна/Джавелін – на честь американського протитанкового ракетного комплексу.

Новонароджених хлопчиків також називають назвою турецьких бойових безпілотників – Байрактар.

Які незвичні імена використовували українці:

серед жіночих імен: Квітослава, Дзвенислава, Червонка, Йордана, Євангеліна, Чіамада-Аделіна, Фрея, Жасмін, Хозяйка, Аріель, Зореслава, Міссі;

серед чоловічих: Миролюб, Варфоломій, Князь, Северус, Зореслав, Моісей, Лорд, Марілуіз, Миродар, Добромир, Граф.

Обговорити цю, та інші новини важливі українцям в Італії, можна приєднавшись до групи у Facebook Українці в Італії Разом!

або до Телеграм-каналу https://t.me/ucrainiitalia

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 2 Середній: 4.5]

Зеленський: Ми не зупинимося, доки не звільнимо нашу землю

Сьогодні, у День державності, окупанти випустили по Україні 2 десятки ракет