in

Новини Пісня Джамали перемогла в “екзит-полі Євробачення”

 Пісня Сергія Лазарєва, учасника від Росії, до першої двадцятки не потрапила

Пісня співачки Джамали “1944”, з якою вона виступить від України на головному європейському пісенному конкурсі в Стокгольмі, посіла перше місце на фестивалі European song opening 2016, який вважається своєрідним екзит-полом перед Євробаченням. Про це повідомляє кримськотатарське інформагентство QHA.

На написання пісні “1944” Джамалу надихнула розповідь бабусі про депортацію кримських татар. На конкурсі, який цього року проходив у німецькому Берні, колегія з 16 суддів, представників найбільших звукозаписних компаній Європи, прослухала 193 пісні.

До першої п’ятірки, окрім Джамали, увійшли фіналісти нацвідбору з Великої Британії (Joe & Jake “You’re Not Alone”), Вірменії (Івета Мукучян “LoveWave”), Молдови (Лідія Ісак “Falling Stars”) і Італії (Франческа Мік’елін “No Degree of Separation”). Пісня Сергія Лазарєва, учасника від Росії, не увійшла навіть до першої двадцятки.

Черговий 61-й пісенний конкурс Євробачення-2016, який пройде в Стокгольмі (Швеція), стартує 10 травня – перший півфінал, 12 травня – другий півфінал і 14 травня-фінал конкурсу.

_______________________________________

Більше новин:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Про що говорять зірки. Гороскоп на травень 2016

Італія підтримує лібералізацію візового режиму з Україною