in

Окупанти вводять перепустки на в’їзд і виїзд у  Запорізькій області

Зазначається, що “нова система” загарбників почне діяти з жовтня.

Російські окупанти на захопленій частині Запорізької області вводять обов’язкові перепустки. Нова “система” загарбників почне діяти з початку жовтня.

Про це повідомив глава окупаційної адміністрації регіону Євген Балицький у своєму Telegram-каналі.

“01.10.2022 року всі переміщення через КПП Василівка проводяться виключно за перепустками, які оформляються за письмовою заявою”, – йдеться в повідомленні колаборанта.

При цьому він заявив, що заява для оформлення перепустки на виїзд подається особисто і заяву для оформлення перепустки на в’їзд подає приймаюча сторона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ ВІДБИЛИ ВОРОЖІ АТАКИ В 8 НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

Референдуми на окупованих територіях: у Центрі стратегічних комунікацій дали пояснення
“Референдуми” на окупованих територіях: у Центрі стратегічних комунікацій дали пояснення

Як раніше повідомляв УНІАН, мер Мелітополя Іван Федоров заявив, що російські окупанти і колаборани перенесли дату проведення псевдореферендуму на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей з 11 вересня по 4 листопада.

При цьому в Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що в одному з сіл в поліцейські встановили понад 20 можливих пособників російських окупантів або коригувальників вогню. За підсумками відпрацювання поліцейські перевірили близько 790 осіб і 22 авто.

Обговорити новини, важливі українцям в Італії, можна приєднавшись до групи у Facebook Українці в Італії Разом, або до Телеграм-каналу https://t.me/ucrainiitalia

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

ЗСУ відбили ворожі атаки в 8 населених пунктів

Окупанти оголосили “референдуми” в Запоріжжі та “ЛДНР”