in

Опозиція оголосила повну мобілізацію

   Опозиція скликає на Майдан Незалежності у Києві опонентів влади.

“О 18:00 всі – на Майдан! Після віча – хід центральними вулицями та подальші дії”, – заявив Олег Тягнибок, якого цитують у Твіттері ВО “Свобода”.

“100-відсоткова загальнонаціональна мобілізація. Всі на Київ, всі на Майдан! Сьогодні остаточно вирішується доля держави!”, – заявив він

Тягнибок також заяив: “Смерті мітингувальників – на особистій відповідальності та совісті (міністра внутрішніх справ) Захарченка”.

“Свобода” також поширила спільну заяву із “Батьківщиною” та УДАРом, у якій відповідальність за те, що відбувається, покладено на президента.

“Каральні органи перейшли межу. Чотири вогнепальні поранення в голову і шию в одного з убитих – це не самооборона, а зумисний розстріл мирних громадян. Безпосередню відповідальність за цей акт терору диктатури проти громадян несе особисто міністр внутрішніх справ кривавий вбивця Захарченко”, – сказано в заяві.

“Лише негайне виведення із Києва спецпідрозділів МВС та внутрішніх військ, відставка міністра Захарченка, на руках яких кров українських громадян, і бригад кримінальників-“тітушок”, які тероризують мешканців міста, може зупинити переростання конфлікту у смертоносну фазу”, – вважають опозиційні партії.

“Усе, що буде відбуватися нині в країні, життя і безпека кожного громадянина, і смерть протестувальника – це особиста відповідальність Віктора Януковича, який протягом двох місяців ігнорував справедливі вимоги мирного протесту і своїми зусиллями переводить його в гарячу фазу”, – додають опозиціонери.

За їхніми словами, “лише безумовне і негайне виконання усіх вимог народу є гарантією повернення ситуації в країні в мирне русло”.

http://www.pravda.com.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Троє загиблих після сутичок на Грушевського (ВІДЕО)

Вставай Україно! Вірш матері майданівця