in

Росія діє як глобальний провокатор

    Підписання Угоди про асоціацію на Вільнюському саміті означатиме волю українців щодо виходу зі сфери впливу Кремля і розрив із тоталітарною традицією СРСР.

Про це заявив Координатор Робочої групи Національного круглого столу Сергій Бондарчук у статті «Перетягування канату між Сходом і Заходом», котру опубліковано у газеті «The Washington Times» 13 вересня 2013 року. На його думку, українська євроінтеграція є прямою загрозою для планів Кремля. Повідомила прес-служба Національного круглого столу.

«Росія продовжує діяти агресивно. Російська опозиція переслідується, території Південної Осетії і Абхазії знаходяться під окупацією російських військ; Росія продовжує діяти як глобальний провокатор, постачаючи складні системи зброї в Сирію та Іран; Путін продовжує утверджуватися в регіоні, намагаючись відновити контроль над територією колишнього СРСР», – стверджує Бондарчук у статті. Тому, вважає він, Захід потребує сильної, демократичної, європейської України. Проте західні політики не завжди розуміють важливість України.

Сергій Бондарчук підтвердив, що саме для цього він був одним із ініціаторів проведення Національного круглого столу за участі представників громадськості, влади та опозиції.

«Геополітична реальність така: лідерами на пострадянському просторі можуть бути тільки дві країни – Україна та Росія. Економічні, інформаційні та сімейні контакти між Росією та Україною можуть стати головними каналами демократизації Росії. Успішна Україна стане магнітом для всіх пострадянських країн, що хочуть змін», – заявив Сергій Бондарчук.

«Україна повністю виконала вимоги Будапештського меморандуму, позбувшись ядерної зброї, але зараз залишилась одна проти російського економічного та політичного тиску. Я не звинувачую у цьому Захід. До цього часу він не мав в Україні сумлінного і передбачливого партнера», – зазначає Бондарчук.

Він також висловив впевненість, що команда сфокусованих прагматичних європейських політиків прийде до влади у Києві. «Тоді Захід зрозуміє, що дійсно вільна і незалежна Україна стане основою стабільності на пост-радянському просторі», – вважає політик.

Бондарчук закликав США до підписання з Україною нового стратегічного акту про партнерство у галузі оборони та безпеки, економіки та енергетики. На противагу європейським елітам, вважає політик, американські еліти є незалежними від російського впливу, і тому набагато більш здатні до незалежного погляду на стосунки України та Росії.

http://galinfo.com.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Китай забезпечить Україну хлібом і салом

28 вересня у Римі пройде Марш українських вишиванок (Анонс)