in

Європарламент розгляне визнання Росії терористичною державою

Європейський парламент розгляне резолюцію, у якій Російську Федерацію буде визнано терористичною державою.

Про це заявила депутатка Європарламенту Раса Юкнявічене, віцеголова групи Європейської народної партії (ЄНП) із закордонних справ, повідомляє “Європейська правда”.

У повідомленні, розміщеному на сайті групи ЄНП, найбільшої в Європарламенті, сказано, що напередодні саміту G20 на Балі група ЄНП висловила різке несхвалення присутності Росії на переговорах лідерів G20.

Комітет у закордонних справах парламенту Чехії визнав російський режим терористичним
“Ми дозволяємо одному з керівників терористичної держави брати участь на рівних у дискусії про майбутнє світу – ось що означає дозволити Лаврову сісти за один стіл із рештою лідерів G20. Це неприйнятно. Ми ніколи не повинні вести переговори з терористами”, – наводяться у повідомленні слова Юкнявічене.

Читайте також: ТІНЬ ВІЙНИ НА ЖІНОЧИХ ОБЛИЧЧЯХ. НАРИС МАРІЇ ГАЙДАЙ

“Європейський парламент відкрито заявляє про це, і ми проголосуємо за резолюцію на пленарному засіданні наступного тижня, щоб класифікувати Російську Федерацію як терористичну державу”, – наголосила Юкнявічене.

Група ЄНП відкрито засуджує необґрунтовану, неспровоковану та незаконну російську агресію проти України після анексії Криму у 2014 році.

Росія забороняє в’їзд депутатам ПАРЄ через резолюцію про терористичний режим
13 жовтня Парламентська асамблея Ради Європи одностайно ухвалила резолюцію, в якій Російська Федерація названа терористичним режимом.

ПАРЄ стала першою міжнародною організацією, яка визнала Росію державою-терористом.

Низка парламентів європейських країн, серед яких Сенат Польщі, ухвалили рішення про визнання влади Російської Федерації терористичним режимом.

Обговорити новини українців в Італії, можна у групі Facebook Українці в Італії Разом, або на Телеграм-каналі https://t.me/ucrainiitalia

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Італії зарізали 23-річну українку, маму трирічного хлопчика

В Італії, у центрі прийому біженців, помер 2-річний хлопчик з України