in

ЄC зняв санкції з Януковича, Пшонки та їхніх синів

Обмеження були введені через розкрадання коштів з державного бюджету України.

Рада Європейського Союзу зняла санкції з президента-втікача Віктора Януковича, колишнього генпрокурора Віктора Пшонки та їхніх синів. Обмеження були введені через розкрадання коштів з державного бюджету України.

Про це йдеться в оприлюдненому рішення Ради ЄС

“5 березня 2014 року Рада ЄС ухвалила регуляторне рішення № 208/2014. На основі перегляду, проведеного Радою ЄС, щодо чотирьох осіб, до яких термін застосування обмежувальних заходів закінчувався 6 вересня 2022 року, і інформація про їх права на захист і права на ефективний судовий захист, повинні бути виключені з додатка I до Регламенту № 208/2014”, – йдеться в документі.

Таким чином, зі списку осіб, на яких поширювалися санкції ЄС за неналежне використання бюджетних фондів або за пов’язані з цим службові зловживання, виключені:

  • Віктор Янукович;
  • Віктор Пшонка;
  • Олександр Янукович;
  • Артем Пшонка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДОБИВАЛИ ПОРАНЕНИХ ТА КИДАЛИ ТЕХНІКУ: ЯК РОСІЯНИ ТІКАЛИ З ІЗЮМА

Як раніше повідомляв УНІАН у ніч на 22 лютого 2014 року Віктор Янукович під час Революції Гідності втік з Києва і перестав виходити на зв’язок.

Верховна Рада 22 лютого 2014 року прийняла постанову Про самоусунення Януковича від президентських обов’язків і призначила позачергові вибори президента.

У січні 2019 року Оболонський районний суд Києва засудив Януковича до 13 років позбавлення волі за державну зраду і пособництво у веденні Росією війни проти України.

В серпні Рада ЄС ввела нові санкції щодо Януковича та його сина Олександра у зв’язку з російською війною проти України.

Обговорити новини, важливі українцям в Італії, можна приєднавшись до групи у Facebook Українці в Італії Разом, або до Телеграм-каналу https://t.me/ucrainiitalia

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 2 Середній: 5]

Добивали поранених та кидали техніку: як росіяни тікали з Ізюма

Кремль уперше визнав поразку на війні з Україною