in

ЄС: РФ має припинити невиправдане накопичення сил на кордонах України

В ЄС заявили, що Україна не становить жодної загрози для Росії і Москва повинна припинити невиправдане накопичення військових сил на кордонах.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це заявив представник Єврокомісії Петер Стано під час щоденного брифінгу у Брюсселі.

“Справжні наміри Путіна відомі лише Путіну, але держави-члени дуже чітко заявили, що накопичення такої величезної кількості особового складу і військової техніки на кордонах сусідньої держави – це нічим не спровокована, невиправдана річ. І це очевидно, що вони там не для того, щоб попити кави чи влаштувати пікнік”, – зазначив він.

Як сказав Стано, з точки зору Євросоюзу для такого великого накопичення немає жодних причин, Україна не становить жодної загрози, а ЄС і західна спільнота не зробили нічого, щоб Росія відчувала себе в небезпеці.

Читайте також: ПРЕЗИДЕНТ ІТАЛІЇ СКЛАВ ПРИСЯГУ, У ПРОМОВІ ЗАКЛИКАВ НЕ ДОПУСТИТИ АГРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ

“Ці неспровоковані і невиправдані дії мають припинитися”, – наголосив він.

Раніше Reuters повідомило, що Росія має у своєму розпорядженні приблизно 70% бойової могутності, яка, на її думку, буде потрібна для повномасштабного вторгнення в Україну, і відправляє додаткові батальйонні тактичні групи до кордону.

Обговорити цю, та інші новини важливі українцям в Італії, можна приєднавшись до групи у Facebook Українці в Італії Разом!

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 1 Середній: 5]

Президент Італії склав присягу, у промові закликав не допустити агресії проти України

Вакциновані пенсіонери в Україні отримають від держави безкоштовні смартфони