in

Італійське взуття з …Івано-Франківської області. Тут італієць відкриває фабрику з його пошиття

У Городенці — місті на історичному Покутті, у Івано-Франківській області,  італієць відкриває фабрику з пошиття взуття

 

Гарантовану роботу, вигідну зарплату, соціальні гарантії отримають мешканці Городенки та кількох прилеглих сіл району. Днями у місті відкрито філію перспективного підприємства «Міран», яке займається пошиттям взуття, повідомляють Новини Городенківщини.

У Городенці шитимуть елементи спортивного гірськолижного взуття.

Власником підприємства є італієць Карніель Лівіо. На сьогоднішні підприємство має укладений довготерміновий договір з Румунією на поставку продукції, а це означає, що постійна робота людям гарантована.

Появі іноземного інвестора у Городенці, де протягом багатьох років відчувається брак робочих місць, сприяв президент Івано-Франківської торгово-промислової палати та депутат обласної ради (від Городенківського округу) Андрій Левкович.

Філія українсько-італійської фабрики уже в дії: завезено устаткування та швейні машинки, триває працевлаштування людей. Підприємство потребує майже сотню швей. Перевагу надають претендентам, які мають хоча б мінімальний досвід.

Варто відзначити, що усі приміщення на підприємстві облаштовано для зручності працівників: світлі кімнати з великими вікнами, кондиціонери, побутові зручності, кімнати відпочинку, прийому їжі. Подбали виробничники й про належну охорону праці.

Поява нової фабрики неабияк втішила місцевих мешканців. Як пояснюють очільники Городенківщини, у час, коли лише за офіційними даними на одне робоче місце в Україні претендують до десяти безробітних, створення нових робочих місць у відділеному районі – благо для місцевих мешканців.

Люди отримають офіційне працевлаштування, соціальні гарантії, відпустки, і зарплату (від 2 до 4 тисяч гривень).

___________________________________________________

Більше новин:

 

Зустріч Папи і Патріарха: коли релігія переплітається із геополітикою

Українці зможуть отримувати електронні гроші з-за кордону