in

Італійський суд випустив Маркова з-під варти і помістив під домашній арешт

   Суд Генуї (Італія) змінив на вимогу захисту міру запобіжного заходу колишньому народному депутатові, лідерові партії «Родіна» Ігорю Маркову з утримання під вартою на домашній арешт з електронним браслетом.

Дата наступного судового засідання, на якому буде розглянуто питання екстрадиції Маркова в Україну, поки ще не призначена.

Нагадуємо, 12 серпня Маркова затримали в Італії. 14 серпня суд у Генуї (Італія) ухвалив рішення залишити Маркова під вартою. Захист скористалася правом оскаржити запобіжний захід.

Раніше, Приморський райсуд Одеси виніс заочне рішення про арешт колишнього народного депутата, члена фракції Партії регіонів Ігоря Маркова, затриманого напередодні в Італії.

Зазначається, що клопотання про визначення міри запобіжного заходу стосовно громадянина Маркова у вигляді арешту подала до Приморського райсуду прокуратура Одеської області.

“Марков підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 (хуліганство з нанесенням тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України. Із грудня 2014 року Марков перебуває в міжнародному розшуку, оскільки Приморський суд не має змоги розглянути епізод із побиттям Марковим активіста партії “Свобода”, що мало місце в 2007 році”, – зазначили в суді.

Приморський райсуд під головуванням Вадима Коваленка, вислухавши позиції сторін обвинувачення та захисту Маркова, ухвалив рішення про арешт затриманого напередодні в Італії екс-нардепа, йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Міністерство юстиції протягом 40 діб з дня затримання Маркова в Італії має подати запит на екстрадицію.

Екс-нардепа затримали 12 серпня в Італії за орієнтуванням Укрбюро Інтерполу на підставі звинувачення у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

Розшук колишнього народного депутата здійснюється за звинуваченням у побитті учасників мітингу перед обласною адміністрацією в Одесі у 2007 році.

Продовжено прийом заяв по декрету флуссі для роботи та конвертування дозволів на проживання

Італійська парафія даватиме грошовий «бонус» за народження дітей