in

Кораблі Італії та Франції зайдуть у Чорне море 15 і 16 червня – ЧФ Росії

   Розвідувальні кораблі військово-морських сил Італії та Франції – Елеттра і Дюпуї-де-Лом – зайдуть у Чорне море 15 і 16 червня. Вони змінять в акваторії бойові кораблі – ракетний крейсер США Велла Галф і французький фрегат Сюркуф, повідомило джерело в штабі Чорноморського флоту Росії.

“Захід італійського Елеттра очікується 15 червня, французький Дюпуї-де-Лом пройде протоки 16-го”, – уточнив він.

За даними співрозмовника, американський крейсер Велла Галф повинен повернутися в Середземне море вже в четвер, 12 червня, а французький фрегат Сюркуф залишить Чорне море 17-го.

“Таким чином, НАТО зміщує акцент на розвідувальні дії: замість двох бойових кораблів у Чорному морі залишаться два “розвідники”, – зазначив представник штабу ЧФ.

Він не відкидає, що Елеттра і Дюпуї-де-Лом виконуватимуть завдання своїх військово-морських штабів у північній частині Чорного моря, в безпосередній близькості від Криму.

“Це не викликає у нас ніяких побоювань, – продовжило джерело. – Такі дії натовських кораблів дозволять ЧФ вкотре відпрацювати різноманітні системи об’єктивного контролю надводної обстановки, і не тільки”.

Крім того, розповів співрозмовник, 24 червня в Чорне море повинен зайти навчальний корабель Польщі Водник. “Проте, за нашими даними, його прибуття ніяк не пов’язане з місією розвідувальних і бойових кораблів військового блоку в Чорному морі”, – уточнив представник ЧФ.

Дюпуї-де-Лом здатний перехоплювати сигнали будь-яких типів, у тому числі супутникові, а також повідомлення електронної пошти та телефонні розмови. Італійський Елеттра обладнаний 27 системами радіоелектронної та акустичної розвідки, і несе на борту безпілотний літальний апарат.

Востаннє Дюпуї-де-Лом перебував у Чорному морі в травні.

Крейсер ВМС США Велла Галф діє в Чорному морі з 23 травня, французький фрегат Сюркуф – з 28 травня.

http://www.ea-ua.info/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Ніколай Лілін: “При владі в Україні банда екстремістів-неонацистів”

Дамби Венеції не витримали корупції