in

Україна вривається до топ-20 світового футболу

   ФІФА оприлюднила останню версію рейтингу футбольних збірних. Українці після перемог над збірними Польщі та Сан-Марино піднялися у ньому на шість позицій, на 20-е місце.

Такий прогрес дасть змогу збірній України опинитися в числі “сіяних” у ході жеребкування стикових матчів за право потрапити на чемпіонат світу 2014 року в Бразилії.

Очолює список найсильніших збірних світу, як і раніше, збірна Іспанії.

“Сіяні”

Жовтнева версія рейтингу ФІФА цікавила українських футбольних уболівальників перш за все через те, що саме на її підставі учасників стикових матчів за право участі у мундіалі-2014 мали розподілити на “сіяних” та “несіяних”.

Зрештою, перемоги у кваліфікації світової першості над збірними Польщі та Сан-Марино дали українцям змогу піднятися одразу на шість позицій та обійняти 20-те місце у рейтингу.

Таким чином, збірна України стала четвертою за рейтингом серед восьми збірних, котрі потрапили до плей-оф кваліфікації чемпіонату світу.

Отже, жеребкування, котре відбудеться 21 жовтня в Цюриху, напевно не призначить Україні в суперники збірні Португалії (14-те місце рейтингу), Греції (15) та Хорватії (18).

Натомість можливі візаві українців – це збірні Франції (21), Швеції (25), Румунії (29) та Ісландії (46).

Іспанія лідирує

Остання версія рейтингу досить сильно змінила вигляд першої десятки найсильніших футбольних збірних. У порівнянні з таблицею місячної давності лише лідер рейтингу – збірна Іспанії – зуміла зберегти у ній свою позицію.

Найближчим переслідувачем іспанців тепер є збірна Німеччини, котра потіснила з другого місця аргентинців.

Крім того, до першої десятки найсильніших футбольних збірних світу увійшли Колумбія, Бельгія, Уругвай, Швейцарія, Нідерланди, Італія та Англія.

Наступну версію свого рейтингу ФІФА опублікує 28 листопада, після того, як визначаться усі учасники фінальної частини першості світу у Бразилії.

Жеребкування групового турніру чемпіонату світу відбудеться 6 грудня.

http://www.bbc.co.uk/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Паперові дозволи на проживання змінюють вигляд

Єврокомісія: від мігрантів у країнах ЄС більше користі, ніж шкоди