in

5% наречених з Харкова одружуються з іноземцями – Укрдержреєстр

    Протягом першого півріччя поточного року на Харківщині 5% зареєстрованих шлюбів були здійснені між жителями області та іноземними громадянами.

Про це УНН повідомили у Державній реєстраційній службі.

Так, найбільше актових записів про шлюб на Харківщині було зареєстровано між громадянами України та Російської Федерації (113 шлюбів), на другому місці – Грузія (29 шлюбів), далі ідуть Азербайджан (19 шлюбів), Німеччина (14 шлюбів), Ізраїль (13 шлюбів), Туреччина (12 шлюбів), Великобританія та Північна Ірландія (9 шлюбів), Сполучені Штати Америки (8 шлюбів), Італія (6 шлюбів), Королівство Нідерланди та Польська Республіка (по 4 шлюби).

Також по одному випадку зареєстровано актових записів про шлюб між громадянами України та громадянами Бангладешу, Греції, Чехії, Швеції, Китаю, Лівії, В’єтнаму та Єгипту.

Загалом у першому півріччі нинішнього року органами державної реєстрації актів цивільного стану Харківської області складено 6 826 актових записів про шлюб. Із них 6 446 шлюбів зареєстровано виключно громадянами України, 36 шлюбів укладено іноземними громадянами між собою, 344 шлюби – між громадянами України та іноземцями.

Нагадаємо, голова Державної реєстраційної служби Дмитро Ворона доручив запровадити в обласних реєстраційних службах електронний запис на прийом до відділень реєстрації актів цивільного стану, нерухомого майна, а також юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

http://www.unn.com.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В Україні може повторитися фінансова криза 1998 року?

Заробітчанство – потреба чи традиція?