in

7 УКРАЇНЦІВ ПОТРАПИЛИ ДО СПИСКУ МІЛЬЯРДЕРІВ FORBES 2018 РОКУ

 

Американський журнал Forbes оприлюднив 32-й щорічний світовий рейтинг доларових мільярдерів.

За підсумками 2017 року сумарні статки 20 найбагатших людей на планеті склали 1,2 трильйона доларів. Першій двадцятці належить 13% сукупних статків усіх мільярдерів у світі, яких цьогоріч у списку рекордне число: 2208.

Українські багатії посідають у цьому списку місця, починаючи із 334-го – саме на цій позиції 51-річний Рінат Ахметов, чиї статки журнал оцінює у 5,5 мільярда доларів. Із великим відривом від нього 44-річний Костянтин Жеваго (1477-а позиція із 1,6 мільярда доларів). Українських багатіїв зі списку можна побачити на скріншоті із сайту Forbes. «Найбідніший» із українських мільярдерів тут – 54-річний Вадим Новинський, він посідає 2124-у позицію і офіційно володіє 1 мільярдом доларів.

Скріншот зі сайту Forbes

Загальний рейтинг журналу Forbes у 2018 році очолив власник Amazon Джефф Безос зі статками у 112 мільярдів доларів. Успіх Безоса обумовлений зростанням акцій Amazon, які в 2017 році подорожчали майже на 60%.

Другу сходинку посів засновник Microsoft Білл Гейтс, чиї статки зросли на 4 мільярди, до 90.

Трійку лідерів завершує Уоррен Баффет – найвідоміший інвестор у світі став багатшим ще майже на 8,4 мільярда, його статки оцінюють у 84 мільярди доларів.

Скріншот зі сайту Forbes

У цьогорічному списку мільярдерів Forbes – представники 72 країн. Одна країна не представлена: Саудівська Аравія. Журнал вирішив не вносити імена 10 тамтешніх багатіїв після корупційного скандалу у тій країні.

Хоча переважна більшість світових мільярдерів збільшила свої доходи протягом останніх 12 місяців, є й помітні «невдахи». Одним із тих, хто втратив найбільше, виявився президент США Дональд Трамп – його статки за рік зменшились на 400 мільйонів доларів, впавши до 3,1 мільярда. Зараз він посідає 766-у сходинку у списку в світі, а раніше був на 544-й.

 

 

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

 

 

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

ІТАЛІЯ СВЯТКУЄ 8 БЕРЕЗНЯ МАСОВИМИ СТРАЙКАМИ

518 УЧАСНИКІВ АТО ПОКІНЧИЛИ ЖИТТЯ САМОГУБСТВОМ