in ,

На Венеційському фестивалі покажуть фільм про хірурга, що потрапляє в полон на Донбасі

21 стрічка боротиметься на 78-му Венеційському кінофестивалі за “Золотого лева”.

Серед них фільм українського режисера Валентина Васяновича “Відблиск” про хірурга-військового, що потрапляє в полон на Сході України.

Вперше за 30 років незалежності українська кінострічка буде представлена в основній програмі 78-гo La Biennale di Venezia.

За головну нагороду одного з найпрестижніших фестивалів Європи – “Золотого лева” – змагатиметься фільм режисера Валентина Васяновича “Відблиск”.

У цій категорії Васянович буде боротися з такими всесвітньовідомими режисерами як Педро Альмодоваром («Паралельні матері»), Полом Шредером («Холодний розрахунок») та іншими талановитими митцями.

Читайте також: 10 УКРАЇНСЬКИХ ВИШІВ УВІЙШЛИ ДО РЕЙТИНГУ НАЙКРАЩИХ УНІВЕРСИТЕТІВ СВІТУ

Сюжет українського фільму розповідає про хірурга-добровольця, якого було взято у полон російськими військовими на Донбасі. Звільнившись з полону і опинившись вдома, головний герой намагається всіма силами повернутися до мирного буденного життя.

Однак з часом стає зрозуміло, що жити «як раніше» вже не можливо: побачене та пережите жахливими примарами переслідує героя уві сні та наяву. Випалена вщент душа, розбиті мрії та зламана надія – ось, що залишила за собою руйнуюча війна.

Цей фільм – історія підкорення людиною карколомних життєвих теорем силою власного духу та незламністю характеру.

Читайте також: У ЖОВТНІ НІДЕРЛАНДСЬКИЙ СУД ВИРІШИТЬ ДОЛЮ “СКІФСЬКОГО ЗОЛОТА”

За словами режисера, Венеційський фестиваль – це чудовий майданчик для формування меседжів, котрі моментально розлетяться по всьому світу. Це унікальна можливість розповісти про болючі рани України та українців широкому загалу.

В рамках конкурсної програми “Горизонти” на фестивалі у Венеції будуть представлені ще дві українські стрічки – “Носоріг” Олега Сенцова та “Цензорка” Петера Керекеша.

Ми хотіли б залишатися із вами у контакті. Запрошуємо приєднатися до групи  у Facebook Українська газета – видання для українців в Італії

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 6 Середній: 4.2]

У жовтні нідерландський суд вирішить долю “скіфського золота”

В Італії продовжено термін дії Зеленого паспорта