in

Бойовики ЛНР насмішили мережу “інвестором”-фашистом з Італії

У мережі посміялися над бойовиками ЛНР, що розповіли про “інвестора” з Італії, яким виявився італійський фашист, що воює за бойовиків на Донбасі.

Бойовики ЛНР насмішили мережу "інвестором"-фашистом з Італії

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Facebook журналіста і блогера Дениса Казанського.

“Напевно, немає нічого такого, що б не могло статися на Луганщині. Я завжди любив цей край ніжною любов’ю, хоч він і не відповідав мені взаємністю. Поверхневій, черствій людині може здатися, що Луганськ — сіре і нецікаве місто. Якщо відкрити місцевий новинний сайт, то ви побачите набір стандартних, бляклих, нічого не значущих новин з нудними заголовками. І тільки справжній цінитель Луганщини знає, що ці заголовки — як ворота в Нарнію. На вигляд це звичайна платтяна шафа, але якщо відкрити дверцята, за ними відкривається чудовий й незвіданий світ шизофренії і безсовісної брехні”, — написав він.

Як приклад журналіст навів новину з сепаратистського сайту “ЛугансІнформЦентр” під назвою “Представники Італії та Алчевська обговорили потенційні інвестиційні проекти”.

“У довоєнний час на такий заголовок ніхто б і уваги не звернув. Але щоб італійський інвестор раптом приїхав в сьогоднішній Алчевськ, та ще й став там обговорювати якісь інвестиційні проекти… Щось тут явно не чисто. Забиваємо ім’я італійського “інвестора” в пошуковик — і все стає на свої місця. Перед нами Андреа Пальмері — італійський фашист, який воює за ЛНР з 2014 року”, — зазначив Казанський.

Ще вчора ти був непотребом, дорослим хуліганом і фашиком, а сьогодні ти обговорюєш потенційний інвестпроект з мером Алчевська. Правда, мер — такий же мер, як ти інвестор. Але все-таки…”, — додав журналіст. Користувачів мережі насмішив черговий конфуз бойовиків ЛНР.

____________________________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Грані правди. Як Беніто Муссоліні став праобразом для сучасного Путіна

Росія хоче представити кримське вино на виставці в Італії всупереч санкціям