in

Італійська Eni видобуватиме сланцевий газ в Україні

   Італійська Eni підтверджує свої наміри розробляти родовища сланцевого газу в Івано-Франківській області, повідомила прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів України у вівторок.

“Компанія “Ені Україна” готова продовжувати роботу над нафтогазовими проектами на території України і чекає підтримки з боку українського уряду в питаннях узгодження плану робіт”, – йдеться в повідомленні міністерства за підсумками зустрічі глави Мінекології Ігоря Шевченка та генерального директора вищезгаданої компанії Луїджі Барбериса.

За даними прес-служби, міністр доручив своїм службам відпрацювати всі питання, які необхідні для проведення робіт і зазначив, що сьогодні Україна зацікавлена в розробці власних нафтогазових проектів для отримання енергетичної незалежності і розвитку економіки. Шевченко також зазначив, що залучення іноземних інвестицій у розвиток добувної галузі є надзвичайно важливим для України і міністерство готове надати всю необхідну підтримку.

Раніше заступник глави адміністрації президента України Валерій Чалий підтвердив інформацію про плани американської нафтогазової компанії Chevron вийти з іншого проекту з пошуку і видобутку сланцевого газу – освоєння Олеської площі. Нагадаємо, Eni в 2012 році купила 50,01% акцій ТОВ “Західгазінвест” (Івано-Франківська обл.), який володіє ліцензіями на розробку дев’яти родовищ сланцевого газу на західній Україні загальною площею близько 3,8 тис. кв. км, що є продовженням польського Люблінського басейну.

Джерело: fakty.ictv.ua

Українські доглядальниці несуть знак чужини

Глава МЗС Італії: Вважати, що санкції змінять політику РФ – помилка