in

Глава МЗС Італії назвав ситуацію на Донбасі “надто трупною“

Чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Італії Анджеліно Альфано назвав ситуацію на Донбасі “надто трупною”.

Про це Альфано сказав в Москві на прес-конференції з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим, передає УНІАН.

“Ми бачимо, що ситуація залишається, вибачте за евфемізм, надто трупною, і цієї трупності слід уникати”, – сказав Альфано.

За його словами, Італія докладатиме зусиль для завершення кризи та припинення протистояння на території Донбасу, яке дестабілізує не тільки цей регіон.

Також Альфано назвав важливим збереження існуючих переговорних форматів – “нормандської четвірки”, Тристоронньої контактної групи в Мінську і роботи в рамках ОБСЄ.

“Головний наш посил – альтернативи Мінським угодам немає. Не можна допустити подальшого сповзання у бік погіршення, щоб порушувався режим припинення вогню. І ми про це заявляли, в тому числі на переговорах з нашими українськими партнерами”, – сказав Альфано.

 

Нагадаємо, Альфано 30-31 січня відвідав Україну, зокрема, 31 січня разом з міністром закордонних справ Павлом Клімкіним побував на контрольному пункті в’їзду-виїзду біля села Харчовик на лінії розмежування в Донецькій області.

___________________________________________________________________
Приєднуйтесь також до групи Gazeta Ukrainska, il giornale per gli ucraini in Italia на facebook і стежте за оновленнями розділу!
Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

Міністр Альфано відвідав Донбас. Італія дає €2 мільйони гуманітарної допомоги

Iталія переживає найбільшу за 14 років епідемію грипу