in

Італієць пливе по річці на труні українського заробітчанина – вийде перша італійсько-українська комедія

2017 року на українські екрани вийде чорна комедія “Ізі”. Вона стала першим в історії спільним проектом України та Італії.


Назва фільму “Ізі” – це скорочення від імені головного героя Ісідоро, повідомляє газета “Експрес”. Фільм розповідає про 40-річного італійця-невдаху. Чоловік у депресії. Намагався покінчити життя самогубством. Живе з мамою. З кар’єрою гонщика “Формули-1” розпрощався через те, що заснув на перегонах. Його брат Філо доручає йому перевезти тіло загиблого українського заробітчанина-маляра Тараса в карпатське село. Однак на кордоні його ніхто не зустрічає. Ісідоро вирішує самотужки шукати в Україні родичів Тараса. Під час подорожі ганяє на катафалку, змагаючись на українських дорогах із випадковим “Мерседесом”. Плаває по річці на труні та тікає від наших поліцейських у вікно туалету.

“Цей фільм про людину, яка загубила себе. Постійно перебуває у стресовій ситуації. В Україні він проходить низку випробувань, які пов’язані з його внутрішнім світом. Спілкуючись з Тарасом, а по суті – з труною, він знаходить сенс власного життя. Тут порушена тема трудової еміграції. Але фільм не про українців в Італії. А італійця в Україні”, – каже продюсер Олег Щербина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фані Каплан перестане бути негативним персонажем

У чорновому сценарії Маньяні йшлося про венеціанця, що везе труну заробітчанина до Балкан. Після поїздки на Закарпаття і в Карпати, він змінив місце дії на Україну. Із 2013 року фільм перебував під загрозою через українську сторону. У листопаді 2015-го проблему вдалося вирішити і Держкіно надало гроші. Бюджет фільму становить €1,2 млн, з яких 58% — внесок української сторони, 42% — Італії.

Маму головного героя зіграла італійська акторка Орнелла Муті. А священика, який через кохання зняв із себе рясу, – український актор Остап Ступка. Зйомки пройшли в Італії, Угорщині та Україні. Стрічку представили на Зимовому кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю 2016.

__________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Українці можуть користуватися “запасним” закордонним паспортом?

Гороскоп на 2017 рік для всіх знаків зодіаку