in

Італійські карабінери влаштували вишкіл українським нацгвардійцям

 В навчальному центрі, що у Нових Петрівцях італійські експерти з охорони громадського порядку розпочали комплексний навчальний модуль з військовослужбовцями Національної гвардії України.

Про це передає газета “Експрес“, посилаючись на прес-служба НГУ.

Risultati immagini per Італійські карабінери влаштували вишкіл українським нацгвардійцям

Як повідомили у прес-службі, чотиритижневий курс буде включати спочатку опанування базису нової специфіки підтримання порядку на вулицях країни: патрулювання важкодоступних місць; правила та порядок затримання правопорушників та зловмисників; порядок звернення до громадян; порядок затримання особливо небезпечних злочинців; порядок дій карабінерів під час надзвичайних лих, а саме: повені, стихійних лих, землетрусів. Що дасть змогу по градієнту засвоїти більш складні елементи техніки по забезпеченню спокою громадян.

До навчань залучені карабінери: лейтенант Пьєтро Скабарді, старші прапорщики Антоніо Тауріно, Лука Піскоцці та молодший сержант Деменіко Локоротондо; від Національної гвардії – 36 військовослужбовців, які залучаються до охорони громадського порядку, 2 викладачі кафедри тактики НА НГУ та 2 представників міста Золочів. 

__________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італійські депутати зібралися їхати в Крим

Італійські чоловіки виправдовують свою репутацію ловеласів?