in

Італійські медики працюватимуть на Чернівеччині

Лікарі надаватимуть консультаційну та лікувальну допомогу мешканцям Кіцманщини і, насамперед, учасникам АТО

Італійські медики працюватимуть у Кіцманській лікарні

Кіцманська центральна районна лікарня започаткувала новий напрямок у своїй діяльності. Задля покращення надання медичної допомоги мешканцям району та збільшення доступності до сучасних медичних послуг, лікувально-профілактичний заклад розпочав співпрацю з однією із громадських організацій міста Болонія, що в Італії.

 

Про це повідомляє Чернівецький промінь, посилаючись на Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА. 

 

Як зазначив головний лікар Кіцманської ЦРЛ Володимир Хромюк, налагодити співпрацю з однією із тамтешніх громадських організацій вдалося завдяки допомозі заробітчан, які довгий час працювали в Болонії. 

 

Наразі вже уклали з благодійниками договір. Заплановано, що співпраця полягатиме в наданні консультаційної та лікувальної допомоги мешканцям Кіцманщини і, насамперед, учасникам АТО. Працюватимуть у двох напрямках – нейрохірургія та реабілітація.

 

Італійські фахівці вже незабаром відвідають районний медзаклад.  Вони проконсультують пацієнтів лікарні й за необхідності скеровуватимуть їх на лікування та реабілітацію до Італії за кошти болонських меценатів.

 

На перспективу у рамках співпраці також передбачається, що італійські медики привезуть до Кіцманської ЦРЛ сучасне медобладнання для проведення оперативних втручань безпосередньо на місці.

 

Наразі ж італійці вже передали лікувально-профілактичному закладу санітарний автомобіль, аби за необхідності хворих було чим транспортувати. Доправити авто до Кіцманя допомогли громадські організації «Добрі люди Буковини» та «Золоті леви Чорної сотні».

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Lycamobile пропонує дешеві тарифи для дзвінків в Україну

Записка емігранта. Топ-десять причин чому я емігрував та чому я вернусь