in

Італійський виробник побутової техніки повертається в Україну

Компанія Ariete – відомий італійський виробник кухонної техніки, що входить до групи Delonghi, вирішив знову почати активну роботу на українському ринку.

Risultati immagini per ARIETE elettrodomestici

Вперше товари Ariete почали продаватися в Україні ще у 2004 році та через складнощі роботи на ринку виробник був вимушений взяти паузу і от саме теперішній час італійці вважають найкращим не лише для повернення на вітчизняний ринок, але й для реалізації цілого ряду амбітних проектів.

5 жовтня у Києві відбулася презентація широкого асортименту техніки Ariete для дому та кухні, які зараз надзвичайно популярні у Європі та за океаном. Аби представити продукти та поспілкуватися з українцями до Києва особисто завітали директор з маркетингу Paolo Laratta (Паоло Ларатта) та експерт з трейд-маркетингу Enrico Cali’ (Енріко Калі).

“Я впевнений, що наша техніка завоює серця українців, адже вони, як і італійці, дуже цінують якість техніки та її доступність, оригінальність дизайну та практичність у використанні, функціональність та зручність. Ми робимо техніку, яка прикрашає оселі та робить їх затишними. З технікою Ariete колись важкі хатні справи перетворюються на легкі та приємні хвилини вдома, випікання смаколиків стає буденною та швидкою практикою, а відчути атмосферу маленької італійської кав’ярні можна просто приготувавши філіжанку запашної кави у нашій кавоварці. Насолоджуватись життям дійсно легко!”,
– зазначив Paolo Laratta.

Протягом чотирьох годин представники малого та середнього бізнесу України, журналісти та майстри кулінарної справи мали змогу не лише познайомитися з історією та філософією компанії, особисто оцінити переваги техніки на спеціальній тестовій експозиції, що налічувала більше 70 моделей техніки (пилососи, пороочищувачі, системи для прасування, кавоварки, електричні чайники, тостери, печі гриль, хлібопічки, машини для приготування гамбургерів, хот-догів, солодкої вати, випічки маффінів та вафель, терки для сиру, тостери та ін.), але й взяти участь у майстер-класі зі швидкого приготування декількох страв одночасно від шеф-кухаря ресторану “Картата Потата” та стати учасником конкурсу з приготування та подачі десерту.

Статус свого ексклюзивного партнера в Україні компанія Ariete надала одному з найбільших вітчизняних дистриб’юторів – Юг-Контракту.

_____________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Психолог розповіла, як перевірити стосунки із партнером на міцність

Пісні з італійських окопів для воїнів України