in

Книга українського автора у ватиканських крамницях

Книги “Іоанн Павло ІІ. Його Святість і подорож Його Святості в Україну” та “Святий Іоанн Павло ІІ для дітей і молоді” Ольги Гербст допоможуть познайомитися із Папою, який навчив свою паству не боятися

“Іоанн Павло ІІ. Його Святість і подорож Його Святості в Україну” – книга присвячена першій річниці Святості Іоанна Павла ІІ, яку ми відзначили навесні поточного року, презентована у Пороховій Вежі у Львові в рамках XXII міжнародного книжкового форуму у Львові.

Risultati immagini per Святий Іоанн Павло ІІ для дітей і молоді

Хоча книга розрахована для широкого кола читачів, я приділила особливу увагу дитинству і юності маленького Кароля Войтили, що зацікавить юного читача, потім – понтифікату Іоанна Павла ІІ як погляд в історію минулого століття, що буде особливо цікавим для людей середнього і похилого віку, які пережили катаклізми того буреломного часу, а також особливу увагу відведено відносинам і ролі Іоанна Павла ІІ в сучасній історії України, що зацікавить, звичайно, всіх.

 Період до очікування визнання Святості Іоана Павла ІІ з 2005 до 2014 рр. висвітлено в книзі переважно перераховуючи ту надзвичайну повагу, любов і шану, з якою українці протягом майже десятиліття закарбовували для своїх співвітчизників згадку про цю святу Людину і його внесок у незалежність і процвітання України.

Українці за кордоном можуть мати можливість залюбки придбати книгу українського автора для полиць своїх домашніх бібліотек.

Risultati immagini per Святий Іоанн Павло ІІ для дітей і молоді

В травні цього року, в рамках Варшавської книжної виставки, було презентовано другу книгу Ольги Гербст “Святий Іоанн Павло ІІ для дітей і молоді”

 Обидві вони є у продажу в Україні в мережах книгарень “Буква” і “Є”, а “Іоанн Павло ІІ. Його Святість і подорож Його Святості в Україну” можна також придбати в двох книжкових крамницях у Ватикані.

_____________________________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Проект “Заробітчани”: Як українське ТБ показало українців в Італії

10 основних помилок людей, що намагаються схуднути