in

Вкладникам Ощадбанку СРСР сьогодні починають видавати «вітіну тисячу»

  У перший день виплат гроші зможуть отримати до 80 тис. вкладників Ощадбанку к.СРСР. Компенсації будуть виплачуватися до 25 грудня поточного року, за цей період Ощадбанк України планує обслужити 6 млн вкладників.

Про виплату в 2012 році громадянам України компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень.

 

Від сьогодні, 1 червня, у відділеннях «Ощадбанку” починаються компенсаційні виплати 1 тис. гривень знецінених вкладів Ощадбанку СРСР. У перший день початку виплат гроші повинні отримати від 70 до 80 тис. вкладників Ощадбанку к.СРСР.

Згідно з чергою, ці люди прийдуть і отримають свою тисячу гривень у вигляді картки, готівкою, або ж направлять на депозит.

До кінця року “Ощадбанк» сподівається обслужити лише 6 млн вкладників. Ще стільком же вкладникам, яким не були зареєстровані у списках в 2008 році, обіцяють видавати гроші протягом трьох років — до кінця 2015 року, коли закінчуються повноваження президента Віутора Януковича.

Читайте: Три чверті українців вважають «соцініціативи» Януковича передвиборчим популізмом

Крім того, «Ощадбанк» буде виплачувати по 500 грн на похорони спадкоємцям вкладників, які померли у 2005-2011 роках і не одержали компенсації витрат від знецінення грошових заощаджень протягом цього періоду.

Як відомо, гроші будуть нараховані на картку, але забрати їх кожна людина зможе будь-яким зручним саме їй способом – «готівкою» або покласти на депозит, або розрахуватися за якимись рахунками, або залишити їх на картці, кожен вкладник вирішить для себе сам.

Ці картки будуть діяти ще протягом 3 років.

Дотепер для близько 2,5 млн вкладників призначена актуалізація, з них процедуру актуалізації вже пройшли 1,5 млн вкладників. Компенсації будуть виплачуватися до 25 грудня поточного року, за цей період Ощадбанк України планує обслужити 6 млн вкладників.

В «Ощадбанку» напередодні повідомили, що Міністерство фінансів на компенсаційні виплати вже направило 200 млн грн, «ще 1,2 млрд грн ми повинні отримати сьогодні».

zn.ua

Українка Ольга Саладуха виграла римський етап “Діамантової ліги” в потрійному стрибку

Італійське громадянство на основі шлюбу видаватимуть швидше