in

Італійський журналіст відкрив на Луганщині агенство LNR Today-Italia і взяв в руки зброю

Експерти та волонтери групи «Стоп Терор» викрили італійського журналіста-пропагандиста Вітторіо-Ніколя Рангелони. Чоловік давно працює на благо «ЛНР». Цікаві факти із його біографії повідомив координатор групи Семен Кабакаєв.

 

Італійський журналіст відкрив на Луганщині агенство LNR Today-Italia і взяв в руки зброю (ФОТО) (ВІДЕО)

 

Італійський журналіст працює на благо «ЛНР» і Росії. Vittorio-Nicola Rangeloni відкрив навіть своє агенство «LNR Today-Italia» (діяльність даного джерела спрямована на висвітлення подій які відбуваються на території «ЛНР/ДНР», а також на ведення інформаційної війни проти уряду України і ВСУ).

 

 

 

 

«Роблячи свої репортажі, такі журналісти незаконні збройні формування (бойовиків), називають «військом», а людей, які незаконним шляхом, з допомогою збройного перевороту, захопили владу — «главами республік». Дані журналісти не тільки висвітлюють події на території ЛНР і ДНР, але і займаються пропагандою, яка допомагає розвитку тероризму на території України. Незважаючи на те, що іноземні журналісти повинні бути третьою стороною в даному конфлікті, деякі з них відкрито підтримують «уряд» псевдо-республік», – пояснюють волонтери «Стоп Терор».

 

Вітторіо-Ніколя Рангелони переїхав у окупований Луганськ і взявся висвітлювати події у «ЛНР». Рангелони пояснив свої дії бажанням донеси до людей правду, мовляв журналісти «пишуть про Донбасі з відстані в 2000 кілометрів, часто публікуючи відверту брехню про реальний стан справ».

 

«Ось чому я думав, що мовлення про те, що я бачу своїми очима, без будь-яких фільтрів, може бути хорошим внеском у цю війну», – цитує одне із європейських видань італійського журналіста.

 

Волонтери також повідомили про те, що у одному із інтерв’ю Вітторіо-Ніколя Рангелони дає зрозуміти, що не проти взяти в руки зброю і воювати за «ЛДНР». Однак свою зброю – пропаганду – він поки не полишає. 

 

Крім написання різного виду статей, Вітторіо-Ніколя Рангелони бере інтерв’ю у своїх земляків-найманців, які стали учасниками незаконних збройних формувань і беруть безпосередню участь в бойових діях на стороні терористів. 

 

На сторінці Вітторіо-Ніколя Рангелони у одній із соціальних мереж викладено декілька десятків фото, де він знаходиться серед учасників незаконних збройних формувань. 

 

«Вітторіо-Ніколя Рангелони, можливо щоб війна підійшла до завершення, варто адекватно висвітлювати події на території України, варто припинити займатися пропагандою в інтересах країни-агресора, може, варто припинити співпрацю з учасниками незаконних збройних формувань? Адже, якщо б у вас на батьківщині бойовики захопили ваше місто, я впевнений, що ви б не фотографувалися в обнімку з терористами і не писали про них хвалебні статті… Задумайтеся», – резюмували волонтери, які і віднайшли такий собі «скарб журналістики» на окупованих територіях Луганська.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

ЄС купив українського одягу на $525 млн.

«Гра престолів» надихає: італієць вирізав з кавуна «білого ходака» (фото)

Італієць вирізав з кавуна «білого ходака» з «Гри престолів» (фото)