in

Разом із новобранцями батальйону «Азов» прийняв присягу громадянин Італії

   В Києві відбулась урочиста присяга 40 добровольців, що вступили до лав батальйону “Азов”, передає кореспондент УНН. Усього в батальоні близько 20 іноземців. З десяток громадян Росії, які з початку були ще активістами Майдану, кілька громадян скандинавських країн та новобранець з Італії.

Перед вступом добровольці кілька місяців проходили вишколи (тренування) в тренувальному таборі під Києвом.

Як повідомив один з командирів батальону, Андрій Булецький, охочих вступити до батальону тисячі. Однак існують проблеми з озброєнням, тому добровольців набирають лише невеликими групами.

Одразу після присяги добровольців відправлять до Маріуполя на службу до батальону. Там вони разом з іншими добровольцями будуть охороняти українсько-російський кордон від сепаратистів від новоазова до Азовського узбережжя, а також морський кордон в Азовському морі.

За словами Булецького, наразі в батальоні “Азов” служить близько 250 добровольців. Батальон фінансується за рахунок пожертв, він співпрацює з правоохоронними органами.

Добровольці, які сьогодні прийняли присягу, представляють різні регіони України, як східні, так і західні, та центральні. Переважно молоді хлопці віком 20-30 років. Крім того, до батальону вступив громадянин Італїї. Він повідомив, що підтримував дії українців ще з Майдану. Однак відмовився розповісти свою історію, зазначивши, що його прізвисько- Дон, або, українською, – дядько.

Як повідомив інший старшина батальону Ігор Мосійчук, усього в батальоні близько 20 іноземців. З десяток громадян Росії, які з початку були ще активістами Майдану, кілька громадян скандинавських країн та новобранець з Італії.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Путін: якщо Україна підпише Асоціацію з ЄС, РФ вживе заходів та візьметься за “заробітчан”

Донецькі терористи заявляють, що до них приєднались добровольці з Італії