in

«ТойХтоПройшовКрізьВогонь» оголошено номінантом на «Оскар» від України

   Фільм був обраний п’ятьма голосами проти трьох з числа присутніх членів Українського оскарівського комітету

Український Оскарівський комітет при Асоціації продюсерів України оголосив фільм – номінант від України на премію Американської кіноакадемії «Оскар» 2012 року в номінації «Фільм іноземною мовою».

Номінантом став фільм «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» режисера Михайла Іллєнка виробництва продюсерського центру «Інсайт-медіа» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У фінальному відборі він конкурував зі стрічкою «Будинок з башточкою» режисера Єви Нейман виробництва «1+1 продакшн». Про це йдеться на сайті Асоціації продюсерів України.

Голосування було таємним. Фільм був обраний п’ятьма голосами проти трьох з числа присутніх членів Українського оскарівського комітету. Голова комітету, кінорежисер Олег Фіалко, зазначає, що обговорення обох фільмів тривало більше години. Комітет вибрав більшістю голосів «ТойХтоПройшовКрізьВогонь», тому що це індустріальне прокатне кіно, націлене на масового глядача.

До 1 жовтня фільм-претендент від України повинен бути розглянутий і прийнятий Американською академією кінематографічних мистецтв і наук (Лос-Анджелес, США) для подальшого відбору серед фільмів інших країн.

У США номінанти у всіх 24-х категоріях (в категорії «Фільм іноземною мовою їх буде п’ять) будуть оголошені 15 січня 2013 року, а сама 85-та церемонія вручення премії «Оскар» відбудеться 24 лютого 2013 року в Hollywood and Highland Center в Лос-Анджелесі.

Джерело: Телекритика

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Туристи назвали Італію “найсмачнішою” країною світу

Біля берегів Італії виявлено затонулий давньоримський корабель