in

Мер Cочі розкритикував обслуговування в італійському Ріміні

Мер Сочі Анатолій Пахомов порівняв відпочинок в сочинських пансіонатах і готелях з організацією курортного сервісу в Ріміні.

 

За три місяці курортного сезону Сочі відвідали 2,9 млн туристів, заявив Пахомов на форумі “Відпочинок 2017”, передає Depo.Кубань з посиланням на “Кубанські новини”.

Вгорі – пляж у Сочі, в низу – пляж у Ріміні. Відчуй різницю.

Risultati immagini per rimini

“Що стосується Сочі, влітку було не зовсім добре – 2,9 млн, це трохи менше, ніж в минулому році”, – сказав Пахомов.

“Я в цьому році поїхав в Італію, в Ріміні. І що я там побачив? Вибачте, місто Сочі зараз на голову вище”, – додав Пахомов.

У свою чергу голова Ростуризму Олег Сафонов запропонував мерії Сочі розробити механізм роботи зі зверненнями і скаргами туристів на якість відпочинку на курорті.

“На нас почали нападати, бо пішов успіх. У нас чисте море, в цьому році Росспоживнагляд зробив 2 тисячі проб, і всі вони не показали відхилень. Хочу сказати: ось Громадська палата повідомляла нам, що були скарги від туристів, але коли я попросив їх дати нам назвати об’єкти, по яким скарги, нам так нічого і не передали. Якщо хтось із гостей незадоволений якістю пляжних послуг, скажіть нам, ми розберемося”, – прокоментував цю заяву Пахомов.

______________________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

13 смішних кулінарних шедеврів від кухарів-початківців

Україна очима іноземців: Розкішні ресторани, постійні свята та недружні українці