in

Міс Україна 2018 позбавили корони: всі подробиці гучного скандалу

За що Міс Україна 2018 Вероніку Дідусенко позбавили титулу і що тепер загрожує 23-річній блакитноокій красуні – у матеріалі LITE

 

Міс Україна 2018 Вероніку Дідусенко позбавили почесного титулу. Все через те, що 23-річна красуня порушила правила конкурсу, приховавши деякі факти, що стосуються її особистого життя. Зокрема, як виявилося пізніше, Вероніка була одружена і навіть виховує дитину. LITE спробував розібратися у деталях скандалу.

Колаж РБК-Україна

Хто така Вероніка Дідусенко

Вероніка народилась і виросла у Києві. Випускниця мехмату Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Зараз окрім модельного бізнесу вона активно опановує сферу фінансів та інвестицій.

У моделінгу дівчина з яскравою зовнішністю з 18 років. Потрапила туди завдяки маминій подрузі, яка була модельним скаутом в одному з найвідоміших агентств України. 

Нині Вероніка працює моделлю в провідних світових агенціях Парижа та Мілана, а також співпрацює з відомими брендами Maison Margela і Escada.

Нещодавно блакитноока красуня взяла участь у зйомці для одного серйозного українського ювелірного бренду. За словами дівчини, в Україні у неї багато зйомок, які “дають можливість підтримувати фінансове становище”.

 

Міс Україна 2018 позбавили корони: всі подробиці гучного скандалу

Цікаві факти про Вероніку Дідусенко

Вероніка є куратором проекту “Маленькі Ейнштейни”, що допомагає обдарованим вихованцям дитячих будинків та дітям з неблагополучних родин розвивати їхні математичні здібності і здобувати освіту в галузі точних наук.

 

Вероніка народилася не у багатій сім’ї. Почала працювати у 15 років. Її перша робота була продавець-консультант в магазині за 100 грн у день. Усі ж зароблені гроші дівчина витрачала на різноманітні розвиваючі курси.

Зріст Вероніки становить 177 см.

На сьогоднішній день Дідусенко перебуває у стосунках з відомим українським бізнесменом Геннадієм Курочкою – засновником і керуючим партнером компанії CFC Consulting.

Міс Україна 2018 позбавили корони: всі подробиці гучного скандалу

20 вересня у фіналі конкурсу Міс Україна 2018 Вероніка здобула перемогу. Це означало, що киянка повинна була представляти нашу країну на найпрестижнішому конкурсі краси Міс Світу 2018 у Китаї. 

Однак вже через кілька днів після фіналу з’явилася інформація про те, що Дідусенко можуть позбавити титулу. Як виявилося, Вероніка приховала деякі факти своєї біографії. Зокрема те, що вона була заміжня “за багатим і немолодим іноземцем”, як кажуть знайомі дівчини, і навіть виховує чотирьохрічного сина від першого шлюбу. А згідно ж правил Національного конкурсу краси, претендувати на титул Міс Україна можуть тільки дівчата, які не перебувають у шлюбі і не мають дітей. Для заміжніх жінок, у яких є діти, існує інший конкурс – Місіс Україна.

Вероніка по суті обдурила оргкомітет два рази. Вперше – коли подала документи на участь у конкурсі, а другий раз – коли підписувала договір, в якому чітко прописані всі правила участі в конкурсі. Перед проведенням конкурсу організатори перевіряли інформацію про особисте життя учасниці, але не змогли знайти інформацію про те, що Вероніка була одружена і має дитину.

Міс Україна 2018 позбавили корони: всі подробиці гучного скандалу

А про те, що Дідусенко обдурила оргкомітет стало відомо від журналістів, які проживають і працюють в тому ж районі, де живе дівчина… 

У розмові з представниками конкурсу Вероніка підтвердила, що дійсно одружена і має дитину. Крім того, вона пообіцяла все пояснити пізніше.

Та притягувати 23-річну красуню до відповідальності оргкомітет не збирається, незважаючи на те, що Національний конкурс краси зазнав серйозних фінансових збитків (точну суму представники оргкомітету назвати відмовилися).

Міс Україна 2018 позбавили корони: всі подробиці гучного скандалу

Як би там не було, а титул Міс Україна 2018 буде переданий іншій учасниці конкурсу. Кому саме – журі Національного конкурсу краси визначить уже 30 вересня.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 _____________________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

В італійських в’язницях утримуються 108 українців

Гороскоп. Що пророкують зірки на 2019 рік