in

МЗС України вживатиме заходів проти італійських депутатів за візит у Крим

Офіційний речник Мзс України Мар’яна Беца заявила, що відповідні документи вже підписані.

Відвідини Криму італійською делегацією з 18 депутатів та членів великих промисловців викликало крайнє обурення Мзс України. Керівництво міністерства заявив, що подібний візит є порушенням не тільки національного законодавства України, але й норм міжнародного права.

У зв’язку з відвідуванням представників регіональних парламентів Італії Криму в період з 13 по 16 жовтня МЗС України вжив заходів політико-дипломатичного реагування, повідомила офіційний речник зовнішньополітичного відомства Мар’яна Беца.

Так, Міністерству закордонних справ Італії була направлена офіційна нота з вимогою вжити заходів щодо недопущення цього візиту.

“Представники італійського зовнішньополітичного відомства наголосили, що згадана ініціатива окремих представників італійських регіональних рад жодним чином не відповідає офіційній позиції уряду Італії щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України”, – запевнила Беца.

Офіційний речник Мзс заявила, що в’їзд в Крим може бути здійснено лише за згодою української сторони у відповідності з законодавством України.

“Ми поінформували всіх наших партнерів, всі країни, наших друзів про те, що у зв’язку з існуючим порядком в’їзд може бути тільки і виключно за згодою української сторони у відповідності з законодавством України. І про це порядку були проінформовані всі міністерства закордонних справ, які, в свою чергу, поінформували про це своїх громадян”, – підкреслила Беца.

Раніше Генконсульству у Мілані було дано доручення звернутися в регіональні ради з метою надання відповідних роз’яснень.

______________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

У Римі презентуватимуть дві книги військового капелана УГКЦ

Італійка народила первістка у 61 рік