in

Порошенко в Італії передав вкрадені картини музею Верони

 У середу, 21 грудня, президент України Петро Порошенко передав в музей Верони “Кастельвеккьо” 17 картин, у крадіжці яких його звинуватили

Risultati immagini per Порошенко в Італії передав вкрадені картини музею Верони

Про це повідомляє Еспресо.TV.

“Ефективна співпраця слідчих прокуратури, прикордонників,  інших українських правоохоронців дала змогу не лише перекрити канал контрабанди, не лише затримати контробандистів, але й знати ці безцінні твори мистецтва, які ми сьогодні, нарешті, після завершення всіх офіційних процедур повертаємо нашим італійським друзям”, – сказав глава держави.

Він також подякував владі Італії за можливість українцям подивитись на 17 “безцінних картин”.

Risultati immagini per Порошенко в Італії передав вкрадені картини музею Верони

“При поверненні картин велися переговорили, які я сподіваюся встановлять братні союзи між музеями Італії та України, між театрами та народами наших країн.

Нагадаємо, житель Верони подав подвійний позов проти президента України, звинувативши його в “незаконному привласненні і скупці краденого”. Приводом для звернення до судових інстанцій Києва і Верони стало невиконане зобов’язання української влади повернути в Італію 17 шедеврів епохи Відродження загальною вартістю 16 мільйонів євро.

Картини були викрадені в листопаді 2015 року із веронского музею “Кастельвеккьо” і затримані в Одеській області при підготовці до переправи на територію Молдови в травні 2016 року.

_____________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Запрошуємо учнів старших класів до Х Міжнародного конкурсу з українознавства

Італія виділить Україні €1 млн гуманітарної допомоги