in

Головний редактор “Української газети” вбачає у перевірці ТВі обмеження свободи слова в Україні

   Державна податкова служба у м. Києві провела позапланову документальну перевірку телеканалу ТВі. На підставі виявленого заниження  сплати в бюджет ПДВ на суму понад 3 млн грн. було порушено кримінальну справу проти директора Телерадіокомпанії Миколи Княжицького. П. Княжицький відхиляє звинувачення, вважає, що уряд повинен повернути телеканалу гроші, які він сплатив українській державі у вигляді податку на додану вартість,  вимагає негайного закриття кримінальної справи, припинення тиску на незалежний канал, а також вибачення перед ним та журналістами. Головний редактор “Української газети” в Італії, Маріанна Сороневич висловила підтримку колег, та вбачає у перевірці ТВі обмеження свободи слова в Україні

 

 

 

На мою думку, свобода слова в Україні є. Підтвердженням цього є існування у її медіа просторі TVi. На цьому телеканалі звучать точки зору, яких неможливо почути на інших. Тут проводяться гострі журналістські розслідування, надається трибуна як провладним політикам, так і опозиції.

Для мене, журналіста, який працює в умовах європейських стандартів демократії, обмеження свободи слова є неприйнятним. Я є постійною глядачкою TVi через інтернет, хочу подякувати його журналістам, які професійно виконують свою роботу, керуючись приципами об’єктивності.

Діаспора не є байдужою до подій в Україні, зокрема багато українців в Італії бачать своє майбуття на Батьківщині. TVi є носієм свободи слова дає нам можливість бути вчасно та об’єктивно поінформованим.

Схильність теперішньої влади до авторитарних методів управління та порушення свободи інформації, віддаляє Україну від демократичного співтовариства.

Сподіваюся що конфлікт із Tvi буде вирішено якнайшвидше, а в Україні забезпечено гарантії свободи слова.

Маріанна Сороневич,

головний редактор “Української газети” в Італії

Нагадуємо. 12 липня Державна податкова служба у м. Києві заявила, що 28 квітня за наслідками проведення позапланової документальної перевірки телеканалу ТВі було виявлено порушення – заниження належного до сплати в бюджет ПДВ на суму понад 3 млн грн. На підставі цього було порушено кримінальну справу проти директора ТОВ «Телерадіокомпанія «Телерадіосвіт» (телеканал ТВі) Миколи Княжицького – за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).

9 липня Шевченківський районний суд Києва виніс постанову про вилучення оригіналів документів у службових осіб ТОВ «Телерадіокомпанія «Телерадіосвіт», а 12 липня ця постанова була оголошена керівництву підприємства. Того ж дня керівництво управління податкової міліції ДПС у м. Києві вилучило документацію підприємства.

Юристи ТВі заявили про намір оскаржити постанову Шевченківського райсуду Києва про виїмку документів телекомпанії.

Світовий конгрес українців закликав міжнародне співтовариство засудити рейд проти телеканалу TVi

Італійський уряд сподівається заробити на легалізації заробітчан