in

“Вся Україна” ініціює збір підписів за підписання угоди про асоціацію з ЄС у листопаді

  Політична партія “Вся Україна” ініціює громадянську кампанію “Я – за Україну в Європі” зі збору підписів за підписання угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом на саміті “Східного партнерства” у Вільнюсі (Литва) 28-29 листопада 2013 року.

Про це на прес-конференції в прес-центрі Українських Новин повідомив голова політичної ради партії Ярослав Погарський.

“Сьогодні починається старт компанії (зі збору підписів)… Перший етап передбачає збір підписів серед громадян України на підтримку угоди про асоціацію, підписи будуть збиратися як у режимі он-лайн у соціальних мережах, так і фізично в обласних центрах”, – сказав Погарський.

Другий етап акції, з його слів, передбачає збір підписів серед громадян європейських країн, для цього буде проведена серія акцій і флешмобів (у тому числі й у соціальних мережах) для того, щоб громадяни ЄС змогли висловити свою позицію про асоціацію з Україною.

Третій етап – презентація зібраних підписів у листопаді у Вільнюсі та передача їх керівництву ЄС.

“Мета компанії – натискати на уряди європейських країн, а також на українську владу з метою підписання угоди про асоціацію”, – додав Погарський.

Голова політради “Всієї України” зазначив, що політичні сили, представлені у Верховній Раді, фактично блокують євроінтеграцію, дотепер не прийнявши всіх необхідних для підписання угоди про асоціацію законів.

На його думку, це питання не може бути темою для міжпартійної боротьби, і у зв’язку із цим необхідно, щоб українці теж висловили свою думку із приводу асоціації.

Також Погарський підкреслив, що кампанія, ініційована партією, буде носити та інформаційний характер.

“Вся Україна” має намір ознайомити українців з перевагами європейського вибору і європейських цінностей, адже на сьогодні, на думку політсили, влада жодним чином не веде політику по пропаганді підписання угоди про асоціацію та не надає населенню інформацію про ЄС.

Як повідомляло агентство, Україна сподівається на підписання угоди про асоціацію з ЄС у листопаді.

Голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський констатує відставання України у виконанні зобов’язань перед ЄС для підписання угоди про асоціацію.

Посол Литви в Україні Пятрас Вайтекунас нагадує українській владі про недостатню кількість часу для виконання Україною всіх вимог у підготовці підписання угоди про асоціацію з Європейським Сполучником на саміті “Східного партнерства” у Вільнюсі (Литва) 28-29 листопада 2013 року.

Посол Фінляндії в Україні Ар’я Інкері Макконен зазначає, що на сьогодні у країн-членів Європейського Сполучника відсутній консенсус із приводу підписання угоди про асоціацію з Україною на саміті “Східного партнерства” у Вільнюсі (Литва) 28-29 листопада.

Шановні передплатники, аудіозапис цієї прес-конференції ви можете замовити, звернувшись у службу прес-центру Українських Новин за тел. 494-3165 або e-mail: centre@ukranews.com

http://un.ua

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Допоможіть знайти Юркевич Євгенію Михайлівну

Італія проти українських “бусів” з передачами