in

Партія “Італіє, вперед” відхрестилася від своїх “спостерігачів” на псевдовиборах “ДНР”

   Партія “Італіє, вперед” не надсилала спостерігачів на псевдовибори “ДНР” і нікого не уповноважувала робити заяви від свого імені на окупованих територіях України. Присутність, що мала місце, носила приватний характер та не відповідає офіційній позиції партії.

Про це повідомив керівник італійської делегації в Європейській народній партії, європарламентар від партії “Італіє, вперед” Елізабета Гардіні у відповідь на звернення посла України в Італійській Республіці Євгена Перелигіна.

“У відповідь на занепокоєння щодо присутності “спостерігачів” на Донбасі інформую, що жодна делегація від “Італіє, вперед” не була відправлена чи уповноважена взяти участь у подіях в Україні чи робити заяви від імені нашого політичного руху. Присутність, що мала місце, носила приватний характер та не відповідає офіційній позиції “Італіє, вперед”, – йдеться у листі європаламентаря.

Нагадаємо, раніше МВС України повідомило, що за “виборами” сепаратистів спостерігали європейські націоналісти та італійський мафіозі. Серед “спостерігачів” також був Алесандро Мусоліно, член правоцентристської партії “Італіє, вперед!”, пов’язаної із Сільвіо Берлусконі.

http://tsn.ua/

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Франція та Італія: потужні зливи призвели до загибелі людей

Вшануймо жертв Голодомору (Анонс)