in

Україна домовилася з Італією про передачу викрадених з Верони картин

На даний момент вирішується питання передачі зазначених творів мистецтва в Італію

Під час зустрічі заступника генерального прокурора України Євгена Єніна та Надзвичайного і Повноважного Посла Італії в Україні Давида Ла Чечила сторони домовилися про передачу раніше викрадених з Верони картин. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Фото: зустріч Євгена Єніна і Давида Ла Чечилы

Як наголошується, що сторони обговорили питання щодо кримінального провадження, зокрема, успішного виконання запитів Італії щодо міжнародної правової допомоги у кримінальній справі, розслідуваній за фактом викрадення в листопаді 2015 року з музею Кастельвеккіо міста Верони 17 картин.

Так, на даний момент вирішується питання передачі зазначених творів мистецтва в Італію. Відзначимо, що серед викрадених картин, що представлені роботи Рубенса, Тінторетто, Пизанелло, Карото і Мантеньї.

Нагадаємо, в червні цього року у Києві відкрили виставку викрадених з Верони 17 картин. “Це 17 живописних робіт, які були викрадені в листопаді минулого року в музеї Верони і які були знайдені нашими правоохоронцями на початку травня цього року”, – наголошується в повідомленні.

_______________________________________________

БІЛЬШЕ НОВИН:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія відкликала свою кандидатуру на проведення Олімпіади-2024

Україна завалить Італію фруктами