in

Українських поліцейських готують інструктори із Італії

Поліцейські полку особливого призначення “Миротворець” пройшли навчання за стандартами НАТО. Муштрував українських бійців досвідчений інструктор з Італії. Унікальність програми полягає в адаптації ведення бойових дій не лише у зоні конфлікту, але й у мирних містах.

Пройти “натівський” тренінг зголосилося близько 40 військових з полку “Миротворець”. Але навантаження витримали не всі. До фінального заліку дійшли 32 бійця.

Одна з перших вправ – робота на відкритій місцевості. За легендою, військові вступили в контакт з озброєною групою. Але після контрнаступальних дій противника “Миротворці” отримали команду відходити під димовою завісою.

Читайте також: Sea Breeze-2017: під Миколаєвом провели авіаційну частину тренувань

Тактика відходу та злагодженність дій відпрацювали до автоматизму. Заліковий етап на відкритій місцевості бійці склали на відмінно. Але надійшла інформація, що невідомі зі зброєю захопили військову частину, і миротворці отримали нове завдання. І цей етап буде куди складнішим. “Миротворці” оточили будівлю. Маленькими групами заблокували всі входи і виходи. Виявили потенційних противників і почали штурм.

За словами військових, відпрацювати техніку і тактику на всі випадки життя неможливо. Тренінг же їх навчив швидко вмикати логіку і адаптовуватись під будь-які обставини.

Тренувалися бійці місяць по 10 годин на добу. Командири груп, які навчалися тут, в подальшому теж стануть інструкторами і передаватимуть досвід своїм підлеглим.

У моєму українському досвіді ще не було таких досвідчених і вправних бійців. І після практичних вправ, які ви й самі побачили, їх рівень виріс ще більше,
– зазначив військовий інструктор з Італії Массіміліано Прімон.

Таку підготовчу програму командування полку збирається продовжувати й надалі. Для “миротворців” вже на осінь готують новий вишкіл з новими тестами на міцність.

Автор: Ігор Токар

24 Канал

 

____________________________________

 

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Полтавці представили державу на міжнародному фестивалі

Італійська компанія відкриває завод у Сумах