in

В окупованому Луганську підірвався італійський неофашист

Італійський неофашист Пальмері Андрео госпіталізований у лікарню Луганська (тимчасово непідконтрольна територія) в результаті вибуху боєприпасу.

Risultati immagini per andrea palmieri donbass
Про це повідомляє 24 канал з посиланням на Новости Донбасса з посиланням на соціальні мережі.

Пальмері вже відомий українським ЗМІ як італійський неофашист, який приїхав у 2014 році в Донецьк для участі в бойових діях на стороні бойовиків “ДНР”. Пізніше він також вступив у ряди членів “ЛНР”.

В Італії Пальмері відомий з середини 2000 років як лідер групи вкрай правих ультрасів “Бульдог” – Lucca. Учасниками “Бульдога” в основному були місцеві неофашисти, агресія яких згодом швидко вийшла за межі стадіону.

Risultati immagini per andrea palmieri donbass

Як наголошується у спільноті “Свердловськ – ти повинен це знати” в соціальній мережі “Вконтаке”, вибух стався 14 вересня в лікарні Луганська.

Пальмері отримав мінно-вибухову травму з множинними осколковими пораненнями голови, правого передпліччя, живота, рваною раною правого стегна. З ним від вибуху постраждала його подруга Олена Барлоцарі, яка також з множинними осколковими пораненнями госпіталізована, – повідомляють користувачі соцмереж.

Сам Пальмері Андре пояснив слідчим, що за місцем його проживання стався вибух акумуляторної батареї до мобільного телефону.

_______________________________________________

Більше новин:

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Олексій Чуклін переміг на етапі перегонів на автомобілях з відкритими колесами на Італійської трасі Муджелло

Італійка скоїла самогубство через витік в мережу секс-відео