in

В Україні заборонять доступ до Вконтакті, Яндекс та Однокласників

Україна забороняє діяльність на своїй території російських соціальних мереж “ВКонтакте” та”Однокласники”.

Risultati immagini per однокласники в контакті

15 травня президент України Петро Порошенко, ввів у дію рішення РНБО від 27 квітня поточного року, підписавши указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж “ВКонтакте” і “Однокласники”. Також доступ заблоковано до всіх сервісів «Яндекса», окрім головної сторінки пошуковика. Блоковані також будуть сайти антивірусних компаній «Лабораторія Касперського» і DrWeb, а також популярна серед бухгалтерів програма 1С. І ще багато чого заблоковано і заборонено, всього не згадаєш, та це і не принципово.

Не влізаючи в глибоку дискусію, дозволимо собі невеличкий коментар: з блокуванням російських ресурсів українська влада запізнилася десь на три роки. Можливостей щодо обмеження доступу на території України було чимало, як з технічного, так і з правового боку. Приміром, соцмережі ”Вконтакте” та “Однокласники” давно відомі постійним та масованим розповсюдженням контрафактної продукції та контенту, що порушує існуюче законодавство України. Разом з тим треба розуміти, що це не означає того, що на згадані ресурси не можна буде потрапити зовсім. Використання анонімайзерів, проксі-серверів та інших хитрощів дозволить заходити на сторінки. Втім, як показує практика – робити це будуть сотні (можливо тисячі) користувачів. Інші ж, кількість яких на порядок більша, знайдуть альтернативні ресурси. Звільнену нішу можуть заповнити інші соцмережі, пошуковики, сервіси та антивіруси. А загалом реалізація відомого заклику «Геть від Москви!» – це те, що є єдино правильним у цю мить української історії. Це – головне.

Користувачі інтернету в Італії продовжуватимуть мати доступ до заблокованих сайтів. Проте, закликаємо вас відмовитися від них із власної ініціативи.

____________________________________

Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook

БІЛЬШЕ НОВИН:

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Як львів’яни «подавали» італійцям місто Лева

Захист материнства і дитинства в Італії