in

В український прокат виходить українсько-італійська стрічка “Ізі”

У драматичній комедії “Ізі” розповідається історія італійця Ісідоро, який вирішив перевезти тіло загиблого на його виробництві українця до кордону, передати труну кому треба і – все. Проте на Ізі чекає щось значно більше.

З 14 вересня українсько-італійський фільм “Ізі” вийде в широкий прокат та буде показаний в 110 кінотеатрах у 50 містах України.

У драматичній комедії “Ізі” розповідається історія колись вправного гонщика Ісідоро, який став депресивним мовчуном неспроможним самостійно приймати рішення. Його брат попросив допомогти зробити дивну річ: перевезти тіло загиблого на його виробництві українця до кордону, передати труну кому треба і – все. Проте на Ізі чекає щось значно більше.

Головну роль у фільмі виконав італійський актор Нікола Ночелла, а одну з другорядних – акторка Барбара Буше. Також помітну роль зіграв український актор Остап Ступка. Режерсер фільму Андреа Ман’яні, продюсери – Олег Щербина та Юлія Чернявська.

Зазначається, що “Ізі” відібрали на Бельгійський кінофестиваль в Остенді (старт з 11 вересня) і на Гельсінський міжнародний кінофестиваль (старт з 15 вересня).

Окрім того, як повідомляв раніше УНН, повнометражний українсько-італійський фільм режисера Андреа Маньяні “Ізі” та короткометражний фільм “Випуск 97” режисера Павла Острікова отримали нагороди на Міжнародному кінофестивалі в Локарно (Швейцарія).

Джерело: УНН

 

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Людина без громадянства. З цим можна жити

8 професій, найбільш затребуваних в Італії