in

“Викинули з України”: Держприкордонслужба видворила трьох путінських пропагандистів

Державна прикордонна служба України заборонила в’їзд в країну трьом журналістам з Італії, Чехії та Росії через їх співпрацю з російськими пропагандистами.

 

Всі вони прямували в Україну для висвітлення подій 2 травня в Одесі, проте були затримані і депортовані зворотними рейсами 1 травня, повідомляє прес-служба відомства.

Згідно з оприлюдненою інформацією, двох іноземців не пропустили через кордон в аеропорту “Бориспіль” на підставі даних, що надійшли від інших правоохоронних органів. Зокрема, мова йде про те, що не пропущені громадяни Італії та Чехії неправдоподібно висвітлювали події, які відбувалися протягом 2014-2018 років в Україні.

“У тому числі громадянин Італії під виглядом фотографа свого часу перебував на території окупованого Донбасу і неодноразово виступав на так званому телебаченні “Оплот TV”. У програмах він озвучував відверто брехливу інформацію про перебіг подій на сході України. А не пропущений в Україну громадянин Чехії виявився журналістом політичного видання, який також перекручував інформацію і помилково висвітлював події, які відбуваються в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Що стосується третього затриманого, громадянина Росії, то його співробітники Держприкордонслужби не пропустили в Україну через підозрілі результати бесіди з ним. Так, чоловік не зміг підтвердити мету своєї поїздки. Росіянин прибув із двома дітьми під виглядом представника фірми з продажу дизайнерського одягу, але насправді виявився політичним оглядачем російського видавництва.

Примітно, що, за інформацією ТАСС, висланий чех, журналіст видання Parlamentni Listy Ян Рихетскі вже висловив своє обурення з приводу депортації.

“Мене викинули з України, і я буду писати про це”, – сказав він, не повідомивши подробиць того, що сталося.

Як повідомляв OBOZREVATEL.UA, італійського журналіста, затриманого в Борисполі, звуть Джорджіо Бьянкі.

Увага! Повне чи часткове використання матеріалів нашого сайту дозволено лише за письмової згоди редакції.

 ______________________________________________

 Слідкуйте за найцікавішими новинами Української газети у Facebook.

Італія на другому місці в світі по старінню населення

“Найкрасивіша частина Росії”: італійський політик оскандалився через Крим