in

У Криму гастролює італійський артист, концерти якого вже анонсують у Києві

   У кримському місті Ялта висять афіші про майбутній концерт італійського тенора Алессандро Сафіни, запланований на 14 вересня. Водночас виступи цього артиста у 2016 році анонсують у Києві.

Як повідомила «Крим.Реалії» представник організації виступу артиста у Криму, квитки на концерт Алессандро Сафіни, який відбудеться в концертному залі «Ювілейний» у Ялті, продаються «доволі добре». Ціни варіюються в межах 1000-6000 рублів, повідомляє Радіо Свобода.

Виступ італійського тенора у супроводі Кримського симфонічного оркестру (з італійським диригентом) триватиме близько двох годин. Згідно з анонсом, у репертуарі – виключно світові хіти.

Як виявилось, це вже третій концерт італійця в Криму з 2013 року.

Наступного року, 7 березня, у Сафіни запланований аналогічний концерт у Національному палаці мистецтв «Україна» в Києві.

З початку червня 2015 року діють нові правила Кабміну України з перетину адміністративного кордону з Кримом. Згідно з ними, іноземці можуть потрапити на півострів тільки зі спеціальним дозволом.

Міністерство закордонних справ України попереджало зарубіжних учасників фестивалю Koktebel Jazz Party, який в анексованому Росією Криму наприкінці серпня організовував гендиректор МІА «Росія сьогодні» Дмитро Кисельов, про неприпустимість візитів на півострів, що суперечать національному законодавству України.

Натисніть, щоб оцінити цю статтю!
[Усього: 0 Середній: 0]

Італія ратифікувала асоціацію України та ЄС

Італійське правосуддя: які шанси на екстрадицію соратника Азарова, Маркова?